Nazwa pracodawcy:
Wojas Development sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-04

Nr referencyjny:
9246904pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, Praga-Południe, ul.
województwo: mazowieckie

Specjalista ds. Marketingu Nieruchomości

Opis stanowiska
Co będziesz robić?

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii marketingowych dla nowych projektów deweloperskich oraz kształtowanie wizerunku naszej marki.

  • Zaplanowanie, organizacja oraz zarządzanie efektownymi kampaniami reklamowymi w mediach cyfrowych (m.in. Google Ads, Facebook Ads, Instagram) i tradycyjnych (np. billboardy, prasa).

  • Tworzenie atrakcyjnych treści marketingowych (blogi, artykuły, wideo) oraz zarządzanie aktualnością na stronie internetowej i social mediach.

  • Organizowanie eventów promocyjnych i dni otwartych.

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z mediami i influencerami.

  • Projektowanie materiałów promocyjnych i wspierających sprzedaż.

  • Analiza i raportowanie efektów działań marketingowych.

  • Nadzór nad współpracą z agencjami i partnerami zewnętrznymi.

Wymagania
Czego oczekujemy?

  • Doświadczenie w marketingu, preferowane w sektorze nieruchomości.

  • Biegła znajomość narzędzi reklamowych online i offline.

  • Kreatywność w tworzeniu zaangażowanych treści.

  • Umiejętność zarządzania stronami www i profilami na social media.

Oferujemy
Co oferujemy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet benefitów.

  • Duże możliwości rozwoju i realizacji ciekawych projektów.

  • Pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole.

  • Szansę na bycie częścią firmy transformującej rynek nieruchomości.