Nazwa pracodawcy:
FOODPAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Data dodania:
2024-09-04

Nr referencyjny:
9247254pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Przedstawiciel Handlowy

Opis stanowiska Opis stanowiska

1. Aktywna sprzedaż oferowanych przez firmę produktów.

2. Budowanie długotrwałych relacji z klientami w celu zapewnienia lojalności i powtarzalnych zamówień.

3.Realizowanie założonych planów sprzedażowych.

Wymagania Wymagania

- doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej.

-gotowość do podróży służbowych i posiadanie prawa jazdy kat. B.

- umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami.

- znajomość języka polskiego na poziomie B2.

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

- Znajomość rynku etykiet i opakowań będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy Oferujemy

  • Stabilną, ciekawą i rozwijającą pracę, pełną wyzwań.

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa + premia + prowizja).

  • Szkolenie na stanowisku pracy.

  • Udział w konferencjach i branżowych szkoleniach.

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania zadań.

  • Zniżki na firmowe produkty i usługi.

  • Spotkania integracyjne.

  • Brak dress code’u.

  • Kawa / herbata.

  • Parking dla pracowników.

  • Prezenty świąteczne.