Nazwa pracodawcy:
MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Data dodania:
2024-09-04

Nr referencyjny:
9246991pra

Miejsce pracy:
Niemcy, Lipsk
województwo: zagranica

Operator wózka widłowego / Order Picker

Opis stanowiska

(magazyn z karmą dla zwierząt)

MIEJSCE PRACY: LIPSK (Niemcy)

Stawka: 17 EUR/h

Mile widziane pary!

Doświadczenie nie jest wymagane!

Wymagania
Opis pracy:

  • Konfekcjonowanie paczek z karmą dla zwierząt za pomocą skanerów

  • Transport kartonów za pomocą wózka widłowego

  • Prace pomocnicze: pakowanie, załadunek, utylizacja pustych kartonów na regałach i składanie kartonów

Wymagania:

  • Podstawowe uprawnienia na wózki jezdniowe

  • Doświadczenie ani znajomość języka są wymagane ale będą dodatkowym atutem!

Mile widziane, ale nie wymagane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka angielskiego

Możliwość pracy w parach / grupach, na jednej zmianie!
Oferujemy

Opis pracy:

  • Umowa o pracę na pełen etat

  • Wynagrodzenie: 17 EUR za godzinę + dodatki np. za nadgodziny +25%

  • Prognozowane wynagrodzenie netto (na rękę): ok. 1.700 - 2.000 EUR miesięcznie

  • Zakwaterowanie w ok. 70% finansowane przez Pracodawcę, darmowy Internet

  • Premie świąteczne i wakacyjne

  • Możliwość otrzymania wysokie zwrotu z niemieckiego Urzędu Skarbowego