Nazwa pracodawcy:
Dajar Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-04

Nr referencyjny:
9247452pra

Miejsce pracy:
Polska, Koszalin
województwo: zachodniopomorskie

Szwaczka / Pakowacz / Napełniacz

Opis stanowiska
Opis stanowiska:

  • wypełnianie poszewek pianką/włókniną, foliowanie, pakowanie poduszek i innych akcesoriów tekstylnych,

  • obsługa maszyn (napełniarki, foliarki, pikowarki, przeszywarki itp.),

  • praca akordowa z systemem premiowym,

  • system pracy 2/3 zmiany,

  • współpraca z innymi działami produkcji, technologii, magazynu itp.,

  • realizacja innych powierzonych zadań.

Wymagania
Wymagania:

  • sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • dbałość o jakość wykonywanej pracy,

  • dobra organizacja pracy,

  • umiejętność pracy zespołowej,

  • zdolność wykonywania powtarzanych czynności przez długi okres czasu,

  • dyspozycyjność,

  • mile widziana umiejętność szycia i obsługa maszyn szwalniczych.

Oferujemy Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku branżowym,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • dopłatę do ubezpieczenia prywatnego,

  • miłą atmosferę w pracy,

  • system premiujący dobre wyniki pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego.