Nazwa pracodawcy:
Dussmann Polska Sp.z o.o.

Data dodania:
2024-09-04

Nr referencyjny:
9246820pra

Miejsce pracy:
Polska, Ząbki
województwo: mazowieckie

Młodszy kucharz / Pomoc kuchenna

Opis stanowiska
To oferujemy:

  • Umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o prace

  • Praca w godzinach 6-14, poniedziałek – niedziela, w oparciu o grafik

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Po okresie próbnym pakiet benefitów dla Ciebie i najbliższych m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe

Wymagania
Twoje zadania:

  • Pomoc w kuchni

  • Przygotowywanie posiłków (gotowanie zup, obieranie i krojenie warzyw)

  • Pomoc przy produkcji mięsa

  • Pakowanie i wydawanie posiłków

Oferujemy
Oczekujemy:

  • Zaświadczenie z badań sanitarno-epidemiologicznych

  • Dobrej znajomości języka polskiego i umiejętności czytania ze zrozumieniem

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku pracy

  • Chęci do podjęcia pracy na stałe

  • Dokładności i sumienności