Nazwa pracodawcy:
POLPHARMA S.A.

Data dodania:
2024-09-04

Nr referencyjny:
9247484pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Specjalista / Specjalistka ds. Rejestracji Leków

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie dossier rejestracyjnego

  • Prowadzenie i monitorowanie przebiegu procedur rejestracyjnych narodowych i europejskich (dopuszczenie do obrotu, zmiany porejestracyjne)

  • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi w obrębie struktur Grupy Polpharma i jej partnerami zewnętrznymi (w tym licencjodawcami) oraz przedstawicielstwami i agentami w krajach

  • Raportowanie i uzupełnianie na bieżąco danych w systemach elektronicznych jako podstawowy element zapewnienia przepływu informacji

  • Tworzenie propozycji strategii rejestracyjnych produktów leczniczych pod nadzorem bardziej doświadczonych pracowników Departamentu.

  • Stałe podnoszenie kwalifikacji w tym monitorowanie zmian w prawie i wytycznych dotyczących zakresu prowadzonych zadań.

Wymagania
Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość przepisów i wytycznych dotyczących obszaru działania oraz umiejętność dokonywania samodzielnej interpretacji prawa dla potrzeb realizowanych zadań

  • Zdolność analitycznego myślenia, nastawienie na współpracę i otwartość na zmiany.

  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Dobra znajomość narzędzi IT, MS Office i systemów IT (np. Webcon, TW, PowerBI, eDMS).

Oferujemy
Oferujemy:

  • Umowa o pracę

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie

  • Karta Multisport

  • Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych

  • Paczki świąteczne dla dzieci

  • Jeden dodatkowy dzień wolny

  • Program emerytalny