Nazwa pracodawcy:
Kolbud Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-04

Nr referencyjny:
9246916pra

Miejsce pracy:
Polska, Wrocław, region pracy - wojewó
województwo: dolnośląskie

Techniczny Serwisant Terenowy

Opis stanowiska
Twoje zadania:

  • Wykonywanie przeglądów okresowych i konserwacja różnorodnych urządzeń.

  • Diagnostyka oraz naprawa usterek funkcjonujących maszyn.

  • Usprawnianie rozwiązań technicznych i bezpośrednia pomoc użytkownikom.

  • Precyzyjne prowadzenie dokumentacji serwisowej.

Wymagania
Czego oczekujemy od Ciebie:

  • Posiadanie aktualnych uprawnień SEP do 1kV.

  • Doświadczenie w branży bram przemysłowych i systemów przeładunkowych będzie dużym atutem.

  • Znajomość prac elektrycznych, mechanicznych i ślusarskich.

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Samodzielność i zdolność do zarządzania własnym czasem pracy.

Oferujemy
Co zyskujesz pracując u nas:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w ramach wieloletniej współpracy.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie: 7000-8000 zł brutto/miesięcznie, plus premie uznaniowe i nadgodziny.

  • Możliwość awansu i rozwijania swoich kwalifikacji.

  • Profesjonalne szkolenia wdrożeniowe.

  • Narzędzia niezbędne do pracy, w tym samochód służbowy.

  • Pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie na życie.

  • Atrakcyjne benefity, takie jak: bony towarowe, wczasy pod gruszą, dofinansowanie do sportu, wyjazdy integracyjne, oraz paczki świąteczne dla dzieci.