Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ

Data dodania:
2024-09-04

Nr referencyjny:
9247096pra

Miejsce pracy:
Polska, Sokołów Podlaski, ul. Węgrowsk
województwo: mazowieckie

Pracownik Sklepu

Opis stanowiska
Twoje główne zadania:

  • Wykładanie towaru na wyznaczonych działach

  • Obsługa fizyczna związana z wsparciem personelu sklepu i magazynu

  • Monitorowanie terminów przydatności produktów do spożycia

Wymagania
Oczekujemy od Ciebie:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym

  • Gotowość do pracy fizycznej, w tym manipulacja cięższym towarem

  • Rzetelność, uczciwość

  • Ważne badania sanitarne (sanepid)

Oferujemy
Oferujemy Ci:

  • Umowę o pracę lub umowę zlecenie (do wyboru)

  • Dodatkowe benefity: talony na święta, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie

  • Możliwości rozwoju zawodowego i awansu

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie