Nazwa pracodawcy:
ALP BAU

Data dodania:
2024-09-04

Nr referencyjny:
9246802pra

Miejsce pracy:
Niemcy,
województwo: zagranica

Kontakt:

ALP BAU

Kierownik brygady / Pracownik budowlany

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Niemcy

Wymagania

Zadania:

  • zarządzanie oraz organizacja pracy brygady

  • prace budowlane

  • komunikację w języku niemieckim z kierownikiem budowy

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (2 lata)

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę

  • pakiet świadczeń socjalnych

  • od 17,00 EUR brutto/h + dodatek funkcyjny 200,00-600,00 EUR brutto miesięcznie

  • bonus antyinflacyjny 1500,00 EUR netto/rok

  • płatny program poleceń pracowniczych od 250,00 do 1200,00 EUR brutto/osobę

  • 250,00 EUR zasiłku na dziecko/miesięcznie

  • darmowe zakwaterowanie

  • 2 razy w miesiącu zjazdy do kraju samochodami firmowymi

  • darmowy dojazd do miejsca pracy w Niemczech

  • odzież roboczą

  • własną bazę logistyczną w Opolu