Nazwa pracodawcy:
Waves Logistics Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-04

Nr referencyjny:
9246874pra

Miejsce pracy:
Polska,
województwo: podkarpackie

Projektant / projektantka konstrukcji prefabrykowanych

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • konstrukcji prefabrykowanych z użyciem specjalistycznego oprogramowanie dla prefabrykacji (IMPACT for AutoCAD oraz IMPACT for REVIT)

  • projektowanie elementów prefabrykowanych konstrukcji w budynkach mieszkalnych, biurowych, przemysłowych, inwentarskich

  • analiza statyczna i wytrzymałościowa; wymiarowanie konstrukcji prefabrykowanych z uwzględnieniem specyfiki technologii

  • przygotowywanie rysunków technicznych na potrzeby zakładów produkcji

  • przygotowywanie dokumentacji montażowej oraz planów montażu

  • praca w środowisku międzynarodowym – komunikacja w języku angielskim

Wymagania Wymagania

  • wykształcenie inżynier budownictwa

  • bardzo dobra znajomość AutoCAD

  • znajomość programu Revit będzie atutem

  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym

  • wiedza z zakresu projektowanie konstrukcji prefabrykowanych; doświadczenie w tej dziedzinie będzie atutem

  • dobra organizacja pracy własnej, rzetelność i terminowość

Oferujemy Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B

  • podnoszenie kwalifikacji i rozwój osobisty;

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • elastyczne godziny pracy; praca w trybie hybrydowym

  • przyjazną atmosferę pracy i wsparcie całego zespołu