Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ

Data dodania:
2024-09-04

Nr referencyjny:
9246946pra

Miejsce pracy:
Polska, Grójec, ul. Piłsudskiego 89a
województwo: mazowieckie

Pracownik Obsługi Klienta

Opis stanowiska
Twoje główne zadania:

  • Profesjonalna obsługa klientów;

  • Obsługa kasy fiskalnej;

  • Dbanie o ekspozycję produktów i monitorowanie dat ważności.

Wymagania
Oczekujemy od Ciebie:

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej;

  • Rzetelność, uczciwość, umiejętność komunikacji;

  • Mile widziane doświadczenie w handlu;

  • Konieczność aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość ich dopełnienia.

Oferujemy
Oferujemy Ci:

  • Umowę o pracę;

  • Świąteczne talony;

  • Stabilne zatrudnienie i możliwości awansu;

  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie życiowe dla pracowników i ich rodzin.