Nazwa pracodawcy:
Praca.pl

Data dodania:
2024-09-04

Nr referencyjny:
9247416pra

Miejsce pracy:
Polska, Płock
województwo: mazowieckie

Kontakt:

Praca.pl

Doradca Serwisowy

Opis stanowiska
Zadania:

  • Obsługa klientów serwisu samochodowego

  • Ofertowanie i sprzedaż usług i części samochodowych

  • Przyjęcie samochodu do serwisu, oraz prowadzenie dokumentacji serwisowej

  • Udzielanie informacji o obsłudze pojazdu,

  • Planowanie prac i wizyt klientów

Wymagania
Od Kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość budowy samochodu

  • Zainteresowanie branżą motoryzacyjną

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy
Pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę

  • Pracę w godzinach 8:00 – 18:00 od poniedziałku do piątku - dyżury w sobotę w godzinach 8:00–14:00,

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia

  • Szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego