Nazwa pracodawcy:
Gemini Polska Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-04

Nr referencyjny:
9247290pra

Miejsce pracy:
Polska, Gdańsk
województwo: pomorskie

Specjalista ds Marketingu Aptecznego

Opis stanowiska
Twoje zadania:

  • tworzenie profesjonalnych treści dla działań informacyjnych oraz wizerunkowych na stronę www oraz wybrane inne kanały informacyjne online,

  • prowadzenie internetowych kont na portalach informacyjnych oraz Google Business

  • tworzenie i aktualizacja raportów z wyników swojej pracy,

  • analiza nowych rozwiązań oraz trendów i konkurencji na rynku w obszarze SEO/SEM aptek stacjonarnych,

  • odpowiedzialność za wizerunek marki w tym badanie widoczności i pozycjonowanie aptek stacjonarnych w Internecie,

  • monitoring działań konkurencji oraz przygotowywanie raportów i analiz.

Wymagania
Twoje doświadczenie i umiejętności:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • wykształcenie - mile widziane na kierunkach marketing,

  • merytoryczna znajomość narzędzi marketingowych cyfrowych i tradycyjnych,

  • dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność,

  • analityczne myślenie i szukanie rozwiązań,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • znajomość branży farmaceutycznej i/lub FMCG będzie dużym atutem.

Oferujemy
Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, platforma do nauki języków obcych eTutor,

  • pracę pełną wyzwań i umożliwiającą zdobycie cennego doświadczenia,

  • przyjazną atmosferę i wsparcie zgranego zespołu,

  • program Poleceń Pracowniczych,

  • pracę w Centrali firmy w dobrze skomunikowanej lokalizacji.