Nazwa pracodawcy:
Koelner Rawlplug IP Sp. z o.o. Oddział w Łańcucie

Data dodania:
2024-09-04

Nr referencyjny:
9247094pra

Miejsce pracy:
Polska, Łańcut
województwo: podkarpackie

Koordynator projektów sprzedażowych

Opis stanowiska
Zadania szczegółowe:

  • Koordynowanie projektów sprzedażowych (inicjowanie, tworzenie oraz nadzór),

  • Realizacja celów w zakresie sprzedaży i obsługi klienta,

  • Pozyskiwanie nowych klientów, budowanie i rozwijanie relacji biznesowych,

  • Proponowanie kreatywnych rozwiązań mających bezpośrednie przełożenie na wzrost sprzedaży,

  • Współpraca z innymi działami organizacji w celu zapewnienia wysokiego standardu obsługi klientów,

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania
Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne),

  • Min. roczne doświadczenie w sprzedaży,

  • Wysoko rozwinięte poczucie etyki biznesowej,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (język niemiecki będzie dodatkowym atutem),

  • Samodzielność, dokładność i dobra organizacja czasu,

  • Ukierunkowanie na wynik i cel,

  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów (w tym zagranicznych),

  • Dobra znajomość środowiska MS Office,

  • Zaangażowanie i otwartość na zmiany,

  • Innowacyjność i kreatywność,

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku i wysokich standardach działania,

  • Pracę pełną wyzwań w młodym i dynamicznym zespole,

  • Możliwość rozwoju nowych umiejętności,

  • Pakiet socjalny (m.in.: karta Multisport, dofinansowane posiłki w kantynie zakładowej, świadczenia finansowe z ZFŚS, paczki mikołajkowe, ubezpieczenie grupowe).