Nazwa pracodawcy:
Wojas Development Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-04

Nr referencyjny:
9242458pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, ul. Zgierska 1
województwo: mazowieckie

Asystent ds. Administracji (k/m)

Opis stanowiska
Czy masz talent organizacyjny i zajmujesz się wsparciem administracyjnym? Dołącz do Wojas Development!

Poszukujemy wszechstronnej osoby na stanowisko Asystenta/Asystentki Zarządu i Recepcjonisty/Recepcjonistki. Dołącz do nas, jeśli chcesz być sercem naszego biura, wspierać zarząd i zarządzać codziennymi obowiązkami!

Rola w zespole:

  • Pierwszy kontakt dla klientów, zarządzanie recepcją.

  • Organizacja pracy zarządu: spotkania, podróże, dokumentacja.

  • Koordynacja zaopatrzenia biura i pomoc w organizacji wydarzeń.

Wymagania
Co powinieneś/powinnaś umieć?

  • Doświadczenie jako Asystentka/Asystent Zarządu lub Recepcjonista/Recepcjonistka.

  • Umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem.

  • Komunikatywność i profesjonalizm.

  • Biegłość w obsłudze MS Office i urządzeń biurowych.

  • Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego; dodatkowo język ukraiński będzie plusem.

  • Mile widziane doświadczenie w nieruchomościach.

Oferujemy
Co oferujemy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiety dodatkowe.

  • Ścieżki rozwoju zawodowego.

  • Motywujące i wspierające środowisko pracy.

  • Szansa na wpływ na przyszłość rynku nieruchomości.