Nazwa pracodawcy:
AWARTECH Sp.J.

Data dodania:
2024-09-05

Nr referencyjny:
9248840pra

Miejsce pracy:
Polska, Kiełczów
województwo: dolnośląskie

Doradca Techniczno- Handlowy

Opis stanowiska

  • kontakt pośredni oraz bezpośredni z klientami,

  • pozyskiwanie nowych klientów,

  • przygotowanie ofert oraz prezentacja produktów naszej firmy,

  • doradztwo techniczne w zakresie proponowanych produktów.

Wymagania
Wymagania

  • znajomość branży obróbka skrawaniem,

  • wykształcenie min. średnie,

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność budowania pozytywnych relacji,

  • samodzielność i kreatywność,

  • prawo jazdy kategorii B,

  • doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy
Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem ( podstawa plus premia uzależniona od wyników pracy),

  • dużą swobodę działania,

  • narzędzia do pracy ( samochód, telefon komórkowy),

  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego w kraju i zagranicą,

  • pracę w zgranym zespole,

  • stabilne warunki zatrudnienia.