Nazwa pracodawcy:
Jelcz Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-05

Nr referencyjny:
9248693pra

Miejsce pracy:
Polska, Jelcz-Laskowice
województwo: dolnośląskie

Krajacz prętów i rur

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków:

  • Wykonywanie operacji ślusarskich zgodnie z opracowanym procesem technologicznym;

  • Obsługa pił taśmowych i tarczowych,

  • Obsługa elektronarzędzi tj. szlifierka, wiertarka;

  • Wykonywania podstawowych operacji ślusarskich tj. gratowanie, wiercenie, gwintowanie;

  • Współudział w przetransportowaniu podzespołów do obróbki.

Wymagania
Nasze wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe;

  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi i czytania dokumentacji technicznej;

  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami tj. szlifierka, wiertarka;

  • Komunikatywność, dyspozycyjność, samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie;

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;

  • Mile widziane uprawnienia do obsługi żurawi i suwnic z poziomu roboczego.

Oferujemy
To oferujemy:

  • Karta MultiSport – oferujemy kilka pakietów do wyboru z dofinansowaniem dla pracownika w wysokości 50%;

  • Stabilne warunki zatrudnienia – Umowa o pracę;

  • Opieka medyczna LUXMED – Bezpłatna opieka medyczna dla pracowników;

  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych – Dodatki na Święta oraz urlop;

  • Dodatek motywacyjny;

  • Dofinansowanie do posiłków;

  • Rozwój zawodowy – Szkolenia zawodowe, możliwość nauki od wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników.