Nazwa pracodawcy:
Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-05

Nr referencyjny:
9248921pra

Miejsce pracy:
Polska, Wola Mrokowska
województwo: mazowieckie

Automatyk - Programista PLC

Opis stanowiska
Główne zadania:

  • utrzymywanie urządzeń, instalacji elektrycznych i automatyki w pełnej sprawności technicznej,

  • przeprowadzanie bieżących napraw i konserwacji urządzeń elektrycznych,

  • prowadzenie prac modernizacyjnych i rozbudowy układów sterowania oraz infrastruktury,

  • wdrażanie nowych zautomatyzowanych stanowisk produkcyjnych,

  • optymalizacja procesów produkcyjnych pod kątem wydajności, bezpieczeństwa i ergonomii,

  • kontakt z podwykonawcami i dostawcami urządzeń wykorzystywanych w procesach produkcyjnych,

  • wspieranie innych działów firmy w sprawach związanych z automatyką przemysłową.

Wymagania
Wymagania:

  • znajomość programowania sterowników PLC (Siemens),

  • wykształcenie min. średnie techniczne z zakresu: automatyka/ mechatronika/ elektrotechnika,

  • doświadczenie w pracy związanej z diagnostyką i usuwaniem awarii,

  • umiejętność posługiwania  się dokumentacją elektryczną i pneumatyczną,

  • uprawnienia elektryczne SEP - eksploatacyjne grupy 1,

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym w godzinach: 6-14, 14-22.

Oferujemy
Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie z branży HVAC specjalizującej się w nowoczesnych systemach wentylacji,

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności w obszarze utrzymania ruchu,

  • przyjazne środowisko pracy oparte na współpracy i wsparciu zespołu,

  • świadczenia z funduszu socjalnego,

  • dofinansowanie posiłków,

  • dostęp do programu MultiSport oraz ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach.