Nazwa pracodawcy:
OTTO Work Force Recruitment

Data dodania:
2024-09-05

Nr referencyjny:
9248795pra

Miejsce pracy:
Holandia, Oosterhout
województwo: zagranica

Order picker

Opis stanowiska
Czego potrzebujesz, aby odnieść sukces?

  • Dobra kondycja fizyczna

  • Chęć do pracy na różnych zmianach

  • Praca z normami i wymaganiami

  • Dostępny przez dłuższy okres czasu

  • Znajomość języka angielskiego NIE JEST WYMAGANA!

Wymagania
Jakie są Twoje zadania?

Jako Order Picker będziesz pracował na dwóch działach przy produktach o długiej żywotności i chłodniczych. Będziesz je zbierać, sprawdzać jakość i zarządzać zamówieniami w magazynie. Upewnij się, że każde zamówienie jest kompletne i na czas.

  • Zbieranie produktów

  • Sprawdzanie jakości

  • Przygotowywanie zamówień

  • Podnoszenie paczek o różnej wadze

Oferujemy
Co zyskasz, wybierając tę ofertę pracy?

  • Atrakcyjną stawkę godzinową: €13.68 +8.1% ATV +8.33% dodatek urlopowy = 15.93 EUR

  • Podczas przerwy możesz kupić smaczny posiłek na stołówce, gdzie podczas popołudniowej zmiany otrzymasz go za darmo!

  • Możliwość rozwoju i samorealizacji.

Co my, jako agencja pośrednictwa pracy, możemy Ci zagwarantować?

  • Cotygodniowe wypłaty

  • Minimum formalności - rekrutacja online

  • Ubezpieczenie NNW, dostęp do opieki medycznej

  • Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich (gwarantowane godziny)

  • Zorganizowane zakwaterowanie i transport do pracy - jeśli tego potrzebujesz!

  • Operations Service Center, całodobowa infolinia

  • Wygodna aplikacja myOTTO z grafikiem, paskami wypłat i FAQ

  • Udział w programie lojalnościowym OTTO Rewards, bezpłatny dostęp do platformy szkoleniowej i innych projektów dla naszych pracowników, np. FIT'at'OTTO

WE TAKE CARE OF OUR PEOPLE 3

Praca za pośrednictwem agencji to często dopiero początek! Wielu pracowników międzynarodowych rozwija się, zdobywa większą wiedzę i przechodzi na bezpośredni kontrakt z jednym z naszych klientów w Holandii lub zaczyna budować karierę w wewnętrznych strukturach OTTO.