Nazwa pracodawcy:
ARCUS S.A.

Data dodania:
2024-09-05

Nr referencyjny:
9244825pra

Miejsce pracy:
Polska, Wrocław
województwo: dolnośląskie

Kontakt:

ARCUS S.A.

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • Tworzenie bazy potencjalnych klientów,

  • Przygotowywanie ofert handlowych dla pozyskanych klientów,

  • Bieżąca współpraca i utrzymywanie relacji z pozyskanymi klientami,

  • Współpraca z innymi działami spółki,

  • Realizacja założeń budżetowych.

Wymagania Wymagania
Jeśli jesteś osobą:

  • otwartą,

  • o wysokiej kulturze osobistej,

  • chętną do nauki,

  • łatwo nawiązujesz kontakty i relacje,

I masz prawo jazdy kategorii B? Jeśli tak, to idealnie nadajesz się do naszego Teamu.

Zostań naszym Młodszym Specjalistą ds. Sprzedaży i ciesz się korzyściami pracy z nami.

Oferujemy Oferujemy

  • samochód służbowy do użytku prywatnego,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • karty sportowe,

  • ubezpieczenie,

  • płatne programy poleceń i rekomendacji,

  • umowa o pracę oraz atrakcyjny system premiowania,

  • możliwość udziału w wielu konkursach pracowniczych,

  • nagrody za osiągnięcia w pracy.

Dodatkowo oferujemy Tobie:

  • ciągłą szansę na rozwój w stabilnej firmie,

  • nieustanną możliwość nauki,

  • możliwość awansu.