Nazwa pracodawcy:
Interhandler Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-05

Nr referencyjny:
9248939pra

Miejsce pracy:
Polska, Łódź, ul. Brzezińska 88

Kierownik Oddziału Serwisu

Opis stanowiska

  • Kierowanie kilkuosobowym zespołem (mechanicy i specjaliści serwisu)

  • Planowanie i organizacja pracy mechaników

  • Realizacja budżetu sprzedaży części zamiennych, osprzętów oraz usług serwisowych

  • Odpowiedzialność za gospodarkę magazynową

  • Prowadzenie działań mających na celu zwiększenie ilości klientów oraz ciągłe podnoszenie jakości obsługi klienta

  • Odpowiedzialność za funkcjonowanie obiektu Oddziału od strony organizacyjno-technicznej

Wymagania
Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie – preferowane techniczne

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość rynku części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do maszyn będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętności obsługi klienta, planowania i organizacji pracy zespołu

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy
Oferujemy

  • Umowa o pracę

  • System premiowy

  • Szkolenia produktowe i techniczne

  • Niezbędne narzędzia pracy: auto służbowe, laptop, telefon

  • Prywatną opiekę medyczną Medicover

  • Dofinansowanie do karty Multisport