Nazwa pracodawcy:
Moto-Profil Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-05

Nr referencyjny:
9249038pra

Miejsce pracy:
Polska, Świebodzin
województwo: lubuskie

Młodszy specjalista ds. technicznych (k/m)

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie napraw technicznych w części magazynowej i biurowej, drobne naprawy budowlane itp.

  • Usuwanie zgłoszonych awarii

  • Współudział przy remontach i pracach technicznych na magazynie oraz w części biurowej

  • Współudział przy naprawie, remontach i przeglądach budowlanych nieruchomości

  • Uzupełnianie oznakowania na magazynie.

Wymagania
Wymagania:

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe, średnie mile widziane

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Samodzielność, dokładność i rzetelność.

Mile widziane:

  • Inicjatywa w działaniu

  • Radzenie sobie z wieloma zadaniami naraz

Oferujemy
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Praca na jedną zmianę od poniedziałku do piątku, w weekendy odpoczywamy :)

  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, możliwość awansu)

  • Zniżki na części samochodowe

  • Pakiet opieki medycznej i ubezpieczenie na życie

  • System kafeteryjny z benefitami

  • Dofinansowanie posiłków, karta Multisport

  • Dofinansowanie do nauki języków obcych

  • Dofinansowanie do posiłków

  • Dofinansowanie do wypoczynku, tzw. „wczasy pod gruszą”

  • Pracownicze plany kapitałowe – PPK

  • Program poleceń pracowniczych.