Nazwa pracodawcy:
G8 S.A.

Data dodania:
2024-09-05

Nr referencyjny:
9249080pra

Miejsce pracy:
Polska, Leszno, Galeria Leszno
województwo: wielkopolskie

Kontakt:

G8 S.A.

Doradca Klienta

Opis stanowiska
Jak wygląda praca Doradcy Klienta?

  • Bezpośrednia obsługa klienta: Witanie klientów i udzielanie im pomocy przy wyborze produktów. Odpowiadanie na pytania dotyczące asortymentu, materiałów, rozmiarów i stylizacji. Prezentowanie produktów i sugerowanie odpowiednich opcji w oparciu o potrzeby i preferencje. Przeprowadzanie transakcji sprzedaży, obsługa kasy fiskalnej i systemów płatności.

  • Prezentacja i VM: Utrzymywanie porządku i atrakcyjnego wyglądu sklepu. Dbanie o estetykę ekspozycji produktów, układanie towarów zgodnie z wytycznymi visual merchandisingowymi. Uzupełnianie brakujących produktów i dbanie o ich odpowiednią prezentację.

  • Współpraca z zespołem: Współpraca z innymi członkami zespołu. Udział w szkoleniach i spotkaniach zespołu, aby ciągle doskonalić swoje umiejętności.

  • Obsługa produktów: Zarządzanie przyjęciami towarów, kontrolowanie ich jakości i ilości. Dbanie o odpowiednie oznakowanie cenowe i promocje na produkty. Przeprowadzanie inwentaryzacji i dbanie o stan magazynowy.

Wymagania
Czego oczekujemy?

  • Chęć do nauki i komunikatywność: Gotowość do poszerzania wiedzy oraz umiejętność efektywnej komunikacji z klientami i zespołem.

  • Otwartość na nowe wyzwania: Chęć wychodzenia poza schematy i inspirowania innych. Gotowość do pracy w systemie 12h i w weekendy.

  • Samodzielność i organizacja pracy: Umiejętność efektywnego zarządzania swoim czasem i obowiązkami.

  • Znajomość mody męskiej: To mile widziany atut, ale jeżeli brakuje Ci doświadczenia lub wiedzy to nic nie szkodzi – z nami nauczysz się wszystkiego od podstaw. Wystarczy tylko zaangażowanie i skrupulatność.

Oferujemy
Co oferujemy:

  • Bezpieczeństwo i stabilność: Gwarantujemy bezpieczne i stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę nawet od pierwszego dnia. Oferujemy możliwość długotrwałej współpracy ze stabilnym wynagrodzeniem. Jeżeli nie jesteś pewny, że chcesz pracować z nami możesz spróbować swoich sił podczas dnia próbnego, który jest płatny lub skorzystać z pracy w formie dodatkowego źródła dochodu.

  • Przyjazna atmosfera: Tworzymy miejsce pracy, w którym każdy czuje się komfortowo i może być sobą bez względu na wszystko. Jesteśmy tolerancyjni i otwarci.

  • Brak planów sprzedażowych: Skupiamy się na jakości obsługi, nie narzucając sztywnych celów sprzedażowych, a zaangażowanie sprawiedliwie premiujemy. Nasza obsługa bardzo często jest doceniana przez klientów, o czym świadczą opinie w wizytówkach Google i indywidualne pochwały.

  • Szkolenia i wyjazdy szkoleniowe: Inwestujemy w rozwój naszych pracowników poprzez liczne szkolenia zarówno w formie stacjonarnej jak i e-learningowej. Oferujemy również wyjazdy w ramach struktury naszej sieci salonów. Stawiamy na zaangażowanie, które sami uzupełniamy odpowiednią wiedzą.

  • Awans wewnętrzny: Rekrutacje wewnętrzne pozwalają na rozwój i awans w strukturach firmy. Cenimy dobrą organizację czasu, samodzielność i upór w dążeniu do celu. Jeżeli spełniasz te cechy możesz liczyć na docenienie w postaci awansu na wyższe stanowisko. Dodatkowo każda Twoja opinia i sugestia ma realny wpływ na zmiany w firmie. Nie boimy się pracować z ludźmi mądrzejszymi od nas.

  • Elastyczność: Pracujemy w systemie 12h z elastycznym grafikiem, dlatego zawsze masz kontrolę nad swoim wolnym czasem i samemu decydujesz w które dni chcesz pracować. Bez problemu możesz zorganizować swoje prywatne potrzeby w środku tygodnia bez obawy o pracę. Poniedziałek nad jeziorem lub wtorek bez wychodzenia z domu? To u nas możliwe!

  • Benefity na miarę: Organizujemy benefity według potrzeb naszego zespołu, bez narzucania standardowych pakietów. Wychodzimy z założenia, że każdy powinien wydawać swoje pieniądze na to, na co ma ochotę. Jeżeli jest coś co mogłoby pomóc Ci w podjęciu decyzji o zmianie pracy nie wahaj się o tym nas poinformować – spróbujemy to zorganizować.

  • Inspirujące współprace: Piętnaście lat istnienia na rynku, słuchanie uwag naszych klientów, tworzenie coraz bardziej doskonałych produktów w każdej kolekcji i zachowanie wysokiej jakości przy rozsądnym poziomie cenowym pozwoliło na nawiązanie wielu interesujących współpracy. Możesz ubierać z nami najlepszych, takich jak Michał Probierz, Szymon Marciniak, Adam Małysz i wielu innych.

  • Możliwość relokacji: Jeżeli marzysz o samodzielności, przeprowadzce do dużego miasta lub po prostu chcesz zmienić miejsce zamieszkania z powodów prywatnych pomożemy Ci w tym. Możesz liczyć na pomoc organizacyjną, a stabilne zarobki pozwolą na usamodzielnienie się w nowym miejscu.