Nazwa pracodawcy:
Concentrix

Data dodania:
2024-09-05

Nr referencyjny:
9248954pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, Ursynów
województwo: mazowieckie

Kontakt:

Concentrix

Konsultant ds. klienta z językiem niemieckim

Opis stanowiska

  • Komunikowanie się z klientami telefonicznie i mailowo.

  • Wsparcie klientów w rozwiązywaniu problemów oraz zapewnianie wysokiej jakości obsługi.

  • Oferowanie pomocy w kwestiach technicznych, rozliczeniowych i innych.

  • Udzielanie precyzyjnych informacji, dbanie o zadowolenie klientów.

  • Eskalowanie trudniejszych przypadków do właściwych działów.

Wymagania

  • Wyśmienite umiejętności interpersonalne.

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (C1) oraz polskiego lub angielskiego (B1/B2).

  • Samodzielność, dobre umiejętności organizacyjne i obsługi komputera.

  • Umiejętność identyfikowania i rozwiązywania problemów klientów.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę i bonusy za wyniki.

  • Możliwość pracy zdalnej z całej Polski.

  • Pakiet medyczny Luxmed, system My Benefit.

  • Perspektywy rozwoju zawodowego w renomowanej firmie.