Nazwa pracodawcy:
PGE Obrót S.A.

Data dodania:
2024-09-05

Nr referencyjny:
9248825pra

Miejsce pracy:
Polska, Białystok
województwo: podlaskie

Konsultant Klienta

Opis stanowiska
(Umowa o pracę)

Wymagania

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należeć będzie:

  • obsługa Klientów Indywidualnych zgodnie z obowiązującymi w PGE Obrót S.A. procedurami,

  • zawieranie umów sprzedaży lub usługi kompleksowej dla gospodarstw domowych i small biznesu oraz obsługa zawartych umów,

  • sprzedaż produktów i usług Spółki,

  • realizacja działań w zakresie pozyskiwania i ofertowania Klientów Indywidualnych,

  • realizacja standardów jakościowych obsługi Klientów Indywidualnych,

  • raportowanie zdarzeń wynikających z obsługi klienta na stanowisku pracy,

  • współpraca z innymi komórkami w zakresie obsługi odbiorców, w ramach umowy kompleksowej.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie (preferowane wykształcenie wyższe),

  • bardzo dobra znajomość obsługi programów z pakietu MS Office,

  • komunikatywność , umiejętność pracy pod presją czasu oraz wysoka kultura osobista,

  • mile widziane doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z Klientem,

  • samodzielność i systematyczność, umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętności negocjacyjne,

  • dodatkowym atutem będzie znajomość prawa energetycznego oraz języków obcych.

Oferujemy
Ze swojej strony gwarantujemy:

  • przyjazną atmosferę pracy;

  • uczestnictwo w dynamicznym rozwoju firmy;

  • ciekawą, ambitną i odpowiedzialną pracę.

Oferty kandydatów zawierające CV proszę przesyłać, klikająca w przycisk aplikowania.