Nazwa pracodawcy:
RALCO TECHNIC SP Z O O

Data dodania:
2024-09-05

Nr referencyjny:
9248753pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Monter urządzeń chłodniczych

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • mechaniczny montaż urządzeń chłodniczych

  • montaż instalacji chłodniczej (lutowanie miedzi) i elektrycznej

  • utrzymywanie porządku miejsca pracy

  • inne zadania związane z realizacją montaży instalacji chłodniczych

Wymagania
Wymagania:

  • obowiązkowe doświadczenie zawodowe w chłodnictwie

  • dyspozycyjność, gotowość do częstych delegacji

  • prawo jazdy kategorii B

  • możliwość pracy na wysokości powyżej 2 m

  • umiejętność pracy w zespole 3-6 osobowym

  • dokładność

  • punktualność

Oferujemy
Oferujemy:

  • pracę od zaraz, pełen etat

  • pracę w firmie gdzie najważniejszą WARTOŚCIĄ są LUDZIE

  • możliwość uzyskania certyfikatów lub uprawnień branżowych na koszt firmy

  • możliwość rozwoju zawodowego wg przejrzystych warunków

  • udział w ambitnych i ciekawych projektach

  • pracę w wielokulturowym zespole

  • wysokiej jakości odzież, obuwie robocze, narzędzia do pracy

  • dodatkowe ubezpieczenie medyczne Medicover dla całej rodziny

  • Medicover Sport