Nazwa pracodawcy:
AYP Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-05

Nr referencyjny:
9249470pra

Miejsce pracy:
Polska, Białystok
województwo: podlaskie

Dyrektor Finansowy

Opis stanowiska
Co będzie należeć do Twoich obowiązków?

  • Zarządzanie działem finansowym, nadzorowanie księgowości, kontrolingu oraz sprawozdawczości finansowej.

  • Wsparcie kierownictwa w podejmowaniu decyzji finansowych poprzez rekomendacje.

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii finansowych zgodnych z celami biznesowymi firmy.

  • Monitorowanie wyników finansowych i analiza odchyleń od planów budżetowych.

  • Przygotowywanie i prezentacja raportów finansowych.

  • Zapewnienie zgodności działalności firmy z przepisami prawnymi i regulacjami finansowymi.

  • Optymalizowanie struktury kapitałowej i nadzór nad strategią inwestycyjną.

  • Zarządzanie przepływami pieniężnymi, płynnością i relacjami z bankami.

  • Identyfikowanie i wdrażanie inicjatyw mających na celu optymalizację kosztów i zwiększenie efektywności finansowej.

  • Budowanie oraz motywowanie kilkuosobowego zespołu.

Wymagania
Czego szukamy u kandydatów?

  • Wykształcenia wyższego na kierunku finanse, rachunkowość lub pokrewnym.

  • Udokumentowanego doświadczenia jako dyrektor finansowy lub na podobnym stanowisku.

  • Bardzo dobrej znajomości j. angielskiego.

  • Bardzo dobrej znajomości globalnych przepisów finansowych, zasad rachunkowości i sprawozdawczości finansowej, zasad windykacji.

  • Wyjątkowych umiejętności analitycznego i strategicznego myślenia.

  • Doskonałych umiejętności przywódczych, komunikacyjnych i interpersonalnych.

  • Umiejętności stawiania sobie celów i ich realizacji.

Oferujemy
Co proponujemy?

  • Kontrakt B2B lub umowę o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym.

  • Benefity: karta multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, zniżki pracownicze w Centrach Elektrycznych, program emerytalny PEE (składki opłaca pracodawca), pikniki rodzinne, imprezy oraz eventy firmowe.