Nazwa pracodawcy:
STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-05

Nr referencyjny:
9248849pra

Miejsce pracy:
Polska, Kraków
województwo: małopolskie

Specjalista ds. kontrolingu

Opis stanowiska

Zadania:

  • tworzenie oraz bieżąca analiza kalkulacji roboczej kontraktów, bieżąca analiza postępu prac

  • monitorowanie realizacji kontraktów pod katem kosztów, przychodów oraz  wyniku

  • bieżąca analiza założeń ofertowych w stosunku do ich realizacji

  • porównywanie wydajności oraz kosztów rzeczywistych z planowanymi

  • sporządzanie raportów miesięcznych z realizacji kontraktów oraz analiz , zgodnie z bieżącymi potrzebami Kierownictwa

  • poszukiwanie rozwiązań mających na celu obniżenie kosztów realizacji budowy

  • współpraca  z Kierownictwem kontraktów

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe  techniczne -Budownictwo (warunek konieczny)

  • biegła znajomość  obsługi pakietu MS Office ( w tym Excel , Word)

  • znajomość programu RIB iTWO  , AutoCad, MS Project

  • sumienność, odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu pracy

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

  • umiejętność logicznego i analitycznego  myślenia

  • umiejętność przekładania zagadnień technicznych na aspekty finansowe

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy (prawo jazdy kat. B)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na umowę o pracę

  • bogatą ofertę szkoleń w ramach Akademii Koncernu

  • pakiet usług medycznych

  • korzystne warunku ubezpieczenia

  • inicjatywy prozdrowotne w ramach programu „zarządzania zdrowiem”

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę

Oferujemy

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.