Nazwa pracodawcy:
TFP Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-05

Nr referencyjny:
9248786pra

Miejsce pracy:
Polska, Dziećmierowo, k / Kórnika
województwo: wielkopolskie

Koordynator ds. Sprzedaży Opakowań z tektury falistej

Opis stanowiska
Poszukiwane kompetencje:

  • wykształcenie wyższe techniczne/ekonomiczne,

  • min. 5 letnie doświadczenie w branży sprzedaży opakowaniowej, opakowania z tektury falistej, w tym 3 letnie doświadczenie na stanowisku KAM,

  • znajomość technik sprzedaży, umiejętności negocjacyjne,

  • znajomość produktu i branży opakowań z tektury falistej,

  • dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza program Excel),

  • język angielski,

  • prawo jazdy kategorii B,

  • umiejętność współpracy z kluczowymi klientami, umiejętności interpersonalne,

  • wysoka kultura osobista,

  • kreatywność, inicjatywa i energia w działaniu,

  • sumienność, samodyscyplina i rzetelność,

  • samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie oraz determinacja,

  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego (poziom B2).

Wymagania
Zakres obowiązków:

  • pracownik Działu Handlowego, B2B, praca na rynku polskim i europejskim,

  • rozwój działalności handlowej TFP poprzez pozyskiwanie nowych klientów,

  • identyfikacja potencjalnych partnerów z określeniem dostępnego dla TFP potencjału zakupowego w różnych kategoriach opakowań z tektury falistej,

  • nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami oraz prezentacja oferty TFP,

  • pozyskiwanie zapytań ofertowych i przygotowanie ofert oraz pozyskiwanie informacji zwrotnej o ofercie,

  • nadzór nad realizacją zamówień i ewentualna koordynacja służąca właściwemu wypełnieniu zobowiązań TFP wobec klientów,

  • monitorowanie rynku i pozyskiwanie wiedzy na temat branży,

  • współpraca z działem finansowym w zakresie pozyskiwania danych finansowych oraz współpraca z innymi działami firmy.

Oferujemy
Oferujemy:

  • odpowiedzialne i ciekawe stanowisko,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od  posiadanych kompetencji i osiąganych wyników,

  • profesjonalne wdrożenie w obowiązki,

  • możliwości rozwoju zawodowego,

  • narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon służbowy, komputer służbowy.