Nazwa pracodawcy:
Workins & partners

Data dodania:
2024-09-05

Nr referencyjny:
9248975pra

Miejsce pracy:
Ukraina,
województwo: zagranica

Rekruter

Opis stanowiska
Opis

  • Poszukiwanie i selekcja kandydatów do pracy w firmach oraz do nauki w instytucjach edukacyjnych.

  • Przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych online.

  • Koordynacja z kandydatami w procesie zatrudnienia oraz rejestracji w instytucjach edukacyjnych.

  • Wsparcie kandydatów.

Wymagania
Wymagania

  • Doświadczenie w rekrutacji będzie dodatkowym atutem.

  • Doskonale umiejętności komunikacyjne i zdolności negocjacyjne.

  • Dostęp do stabilnego połączenia internetowego i komputera.

Oferujemy
Oferujemy

  • Sprawiedliwe warunki pracy: 100% online, co zapewnia wygodę i elastyczność.

  • Wysokie wynagrodzenie: Konkurencyjne wynagrodzenie, oparte na twojej produktywności i wynikach.

  • Wsparcie w zakresie dokumentów migracyjnych: Pomagamy kandydatom, których rekrutujesz, uzyskać wszystkie niezbędne dokumenty migracyjne do legalnego zatrudnienia i zapisania się do instytucji edukacyjnych.

Jeśli szukasz możliwości pracy zdalnej w dynamicznym międzynarodowym zespole i posiadasz umiejętności w dziedzinie rekrutacji, dołącz do Workins!