Nazwa pracodawcy:
Zepter International

Data dodania:
2024-09-05

Nr referencyjny:
9249200pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Przedstawiciel Handlowy

Opis stanowiska
Co będzie należało do Twoich obowiązków?

  • Sprzedaż produktów Marki i zarabianie do 40% prowizji.

  • Rekrutacja nowych członków do zespołu i zdobywanie dodatkowych prowizji do 10%.

  • Promowanie marki poprzez program wewnętrzny i otrzymywanie premii rekomendacyjnej do 10%.

Wymagania
Czego oczekujemy?

  • Poszukujesz stabilnych lub dodatkowych źródeł zarobku.

  • Jesteś zmotywowany/a i efektywnie działasz samodzielnie.

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i dbanie o relacje z klientami to Twoje mocne strony.

  • Cenisz sobie niezależność i jesteś gotów/a rozwijać własny biznes.

Oferujemy
Co oferujemy w zamian?

  • Możliwość osiągnięcia stabilnego wynagrodzenia.

  • Opcję budowania własnego zespołu z możliwością zostania menadżerem.

  • Pełne wsparcie szkoleniowe, dostęp do programów edukacyjnych i narzędzi sprzedażowych.

  • Twój własny sklep internetowy, możliwość pracy zdalnej.

  • Elastyczność w formie zatrudnienia - umowa zlecenie lub B2B.

  • Gwarantowane wynagrodzenie nawet pracując tylko 30 godzin miesięcznie.