Nazwa pracodawcy:
Trenkwalder

Data dodania:
2024-09-05

Nr referencyjny:
9249257pra

Miejsce pracy:
Polska, Tomaszkowo
województwo: warmińsko-mazurskie

Kontakt:

Trenkwalder

Mechanik (m/k)

Opis stanowiska
Zadania:

  • naprawa pojazdów ciężarowych,

  • diagnostyka pojazdów ciężarowych,

  • wykonywanie przeglądów eksploatacyjnych.

Wymagania
Wymagania:

  • doświadczenie w naprawie pojazdów ciężarowych: ciągników i naczep,

  • prawo jazdy kat. B (mile widziane C+E),

  • sumienność, dokładność, obowiązkowość,

  • mile widziane doświadczenie w zakresie napraw i diagnostyki pojazdów Mercedes-Benz,

  • mile widziane umiejętności napraw naczep.

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • pracę pod opieką doświadczonych fachowców - pasjonatów w branży z gwarancją profesjonalnego systemu wdrożenia,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta,

  • pracę u lidera marki premium gwarantującego rozwój zawodowy,

  • solidne rynkowe wynagrodzenie (podstawa plus przejrzysty system premiowy),

  • stabilizację i bezpieczeństwo zawodowe z możliwością rozwoju i awansu,

  • pracę w nowoczesnej przestrzeni warsztatowej wyposażonej kompleksowo w narzędzia najwyższej klasy,

  • możliwość wykazania się inicjatywą i wdrażania własnych rozwiązań,

  • prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,

  • świadczenia ZFŚS oraz dostęp do atrakcyjnych pakietów sportowych,

  • system płatnych poleceń pracowniczych,

  • strzeżony parking pracowniczy.