Nazwa pracodawcy:
OTTO Special Staffing

Data dodania:
2024-09-05

Nr referencyjny:
9249515pra

Miejsce pracy:
Holandia, ' S-HERTOGENBOSCH
województwo: zagranica

Operator produkcji

Opis stanowiska
Zakres obowiązków

Jako operator produkcji będziesz odpowiedzialny za montaż produktów na linii produkcyjnej, wykonywanie innych obowiązków na linii montażowej, zgodnie z poleceniami przełożonego, szeroki zakres zadań i korespondencji w razie potrzeby.

Firma oferuje pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym. Obecnie szuka osób na zmianę poranną (6.30-14.30) oraz popołudniową (14.30-22.30). Pracownicy zatrudnieni na poranną zmianę mają zapewnione śniadanie, natomiast pracownicy zmiany popołudniowej mogą liczyć na 15% dodatku.

W ciągu pierwszych kilku dni zostaniesz przeszkolony, aby zrozumieć proces i poznać firmę. Będziesz pracować z najnowszymi technikami i będziesz zachęcany do rozwijania swojej kariery dzięki możliwościom, swobodzie i wyzwaniom. Dołącz do zespołu jako operator produkcji!

Obowiązki

  • Praca na linii montażowej

  • Przestrzeganie standardowych procedur operacyjnych

  • Postępowanie zgodnie z instrukcjami

  • Wykonywanie innych obowiązków na linii montażowej

Wymagania
Wymagania

  • Doświadczenie w pracy w podobnej branży

  • Umiejętność przestrzegania instrukcji dotyczących pracy

  • Zdolność do pracy samodzielnej i w zespole

  • Dostępność przez dłuższy okres

  • Znajomość języka angielskiego i/lub niderlandzkiego

Oferujemy
Oferujemy

  • Płatności na czas

  • Płatności tygodniowe

  • Gwarantowane godziny pracy

  • Zorganizowane zakwaterowanie

  • Transport do/z pracy

  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • Program lojalnościowy

  • Rekrutacja online

  • Aplikacja MyOTTO

  • Pomoc 24/7

Wynagrodzenie

  • Stawka godzinowa 13.68 EUR +8.33% Dodatek wakacyjny = 14.82 EUR