Nazwa pracodawcy:
Grupa Inter Cars

Data dodania:
2024-09-05

Nr referencyjny:
9248711pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Specjalista ds. Dochodzenia Należności

Opis stanowiska

Zadania, na stanowisku:

  • Koordynowanie firm zewnętrznych w procesie odzyskania należności

  • Obsługa klienta wewnętrznego i zewnętrznego - udzielanie informacji o aktualnym statusie prowadzonej windykacji

  • Rozliczanie wpłat klientów skierowanych do windykacji zewnętrznej

  • Współpraca z firmą ubezpieczającą należności

  • Przygotowanie i realizacja protokołów spisów należności nieściągalnych

Wymagania

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w obszarze dochodzenia wierzytelności na etapie polubownym/sądowym/egzekucyjnym min. 3 lata

  • Znajomość podstaw prawa w zakresie dotyczącym windykacji należności

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność nadawania priorytetów zadaniom

  • Dokładność, sumienność, rzetelność, zdolności komunikacyjne

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel i MS Word)

  • Umiejętność pracy w zespole i współpracy z innymi działami

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • Zniżkę na asortyment dostępną w ofercie firmy

  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenia grupowe

  • Dofinansowanie z j. angielskiego

  • Kartę Sportową dostępną w różnych wariantach do wyboru

  • Platformę kafeteryjnąWork Smile

  • Dofinansowanie do okularów

  • Pakiet świadczeń z ZFŚS

  • Darmowy parking

  • Bogaty pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, dobranych indywidualnie pod Ciebie

  • Pracę w zgranym zespole z ludźmi pełnymi pasji i dużą dawką pozytywnej energii