Nazwa pracodawcy:
Sodexo Polska Spółka z o. o.

Data dodania:
2024-09-05

Nr referencyjny:
9249440pra

Miejsce pracy:
Polska, Świdnica
województwo: dolnośląskie

Technik Obsługi Obiektu (K/M)

Opis stanowiska
Zakres Obowiązków:

  • Prowadzenie przeglądów budynku oraz urządzeń technicznych,

  • Nadzór nad prawidłową, bieżącą eksploatacją budynku magazynowego,

  • Obsługa techniczna systemów wentylacji, klimatyzacji, elektroenergetycznych, hydraulicznych,

  • Usuwanie awarii,

  • Monitoring mediów

  • Nadzorowanie pracy firm podwykonawczych.

Wymagania
Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Uprawnienia SEP

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze technicznej systemów wentylacji, klimatyzacji, hydraulicznych,

  • Chęć nauki i podnoszenia kwalifikacji, odpowiedzialne podejście do pełnionych obowiązków.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat,

  • Zatrudnienie na umowę o pracę.

  • Benefity: dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, dodatkowe świadczenia socjalne, program rekomendacji pracowników, możliwość uzyskania uprawnień, inicjatywy dobroczynne