Nazwa pracodawcy:
POLPHARMA S.A.

Data dodania:
2024-09-05

Nr referencyjny:
9249527pra

Miejsce pracy:
Polska, Starogard Gdański
województwo: pomorskie

Specjalista / Specjalistka ds. Skomputeryzowanych Systemów

Opis stanowiska
Zadania:

  • Zapewnienie prawidłowej rejestracji i śledzenie danych produkcyjnych poprzez tworzenie i aktualizację systemowych receptur produkcyjnych w systemie MES

  • Współpraca z użytkownikami w zakresie posługiwania się aplikacjami systemów (online helpdesk)

  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania systemów poprzez konfigurację i kwalifikację oraz archiwizację danych

  • Administrowanie systemem serializacyjnym CSDB

  • Modelowanie i zarządzanie komunikacją danych w technologii OPC-MES

  • Tworzenie dokumentacji systemowej

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne)

  • Znajomość standardów komunikacji OPC UA/DA

  • Znajomość środowisk Windows Serwer/Oracle

  • Umiejętność diagnozowania i korygowania (naprawy) błędów systemowych

  • Znajomość zasad Dobrej Praktyki Wytwarzania GMP ze szczególnym uwzględnieniem zastosowania systemów komputerowych w produkcji farmaceutycznej

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność rozwiązywania problemów systemowych

  • Umiejętności z zakresu Hardware - komputery, drukarki przemysłowe, moxa

  • Wysokie zdolności interpersonalne

Oferujemy
Oferujemy:

  • Umowa o pracę

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie

  • Karta Multisport

  • Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych

  • Paczki świąteczne dla dzieci

  • Jeden dodatkowy dzień wolny

  • Program emerytalny