Nazwa pracodawcy:
Wawel SA

Data dodania:
2024-09-05

Nr referencyjny:
9249452pra

Miejsce pracy:
Polska, Kraków, kawiarnia Wawel na Wzg
województwo: małopolskie

Kontakt:

Wawel SA

Pomoc kuchenna w Kawiarni

Wymagania
Obowiązki:

  • zmywanie naczyń

  • utrzymanie czystości na  kuchni

  • przygotowywanie deserów oraz napojów (soki, sheaki)

  • pomoc przy zbieraniu naczyń ze stołów

Wymagania:

  • dyspozycyjność od poniedziałku do niedzieli

  • zrobione badania do celów sanitarno - epidemiologicznych

  • uczciwość i chęć do pracy

  • kultura osobista

  • doświadczenie w gastronomii - mile widziane

Oferujemy:

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pakiet benefitów m.in. kartę MultiSport, świąteczne świadczenia pieniężne, opiekę medyczną, dofinansowanie wypoczynku i kolonii, paczki świąteczne dla pracowników i ich dzieci

  • możliwość korzystania z PPK oraz ubezpieczeń na życie na atrakcyjnych warunkach.

Oferujemy

  • Na stabilną pracę w solidnej firmie.

  • Możliwość rozwoju umiejętności i kariery, szkolenia i dofinansowanie do studiów.

  • Bogaty pakiet benefitów, m.in. Multisport, premie świąteczne, opiekę medyczną.

  • Atrakcyjne ubezpieczenie na życie i PPK.

  • Carpooling, bo ekologia i wygoda mogą iść w parze.

  • Rodzinne podejście, a w tym dofinansowania do wczasów i paczki świąteczne dla Ciebie i Twoich dzieci.

  • Lunching - dostęp do platformy lunchingowej w dobrych cenach oraz codziennie świeża kanapka.

  • Atrakcyjne narzędzia pracy.

  • Pyszne słodycze zawsze pod ręką! Zniżki w sklepach firmowych.

  • I wiele, wiele innych korzyści...