Nazwa pracodawcy:
Super-Pharm

Data dodania:
2024-09-05

Nr referencyjny:
9248843pra

Miejsce pracy:
Polska, Poznań, Stary Browar
województwo: wielkopolskie

Kontakt:

Super-Pharm

Fryzjer / Fryzjerka

Opis stanowiska

  • Wykonywanie strzyżeń damskich oraz męskich

  • Koloryzacja i dekoloryzacja włosów

  • Modelowanie włosów

  • Wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych skóry głowy i włosów

  • Profesjonalny dobór kosmetyków do potrzeb Klienta

  • Kontrola stanów magazynowych produktów

  • Sprzedaż kosmetyków do włosów i profesjonalne doradztwo

Wymagania
Wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie jako fryzjer/fryzjerka

  • Profesjonalne doradztwo

  • Dbałość o wysoki standard usług

  • Znajomość trendów i kreatywność

  • Otwartość do pracy zmianowej

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy
Oferujemy

  • Praca w dużej międzynarodowej firmie, oferującej stabilne zatrudnienie oraz dostęp do bazy naszych Klientów

  • Estetyczne i komfortowe miejsce pracy

  • Wpływ na budowę i kształtowanie działu fryzjerskiego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (gwarantowana podstawa + % od usług)

  • Benefity pracownicze (różne w zależności od wybranej formy zatrudnienia)

  • Szkolenia, możliwość rozwoju