Nazwa pracodawcy:
P.P.U.H. VOIGT Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-05

Nr referencyjny:
9249062pra

Miejsce pracy:
Polska,
województwo: mazowieckie

Specjalista ds. serwisu

Opis stanowiska

Teren działania: województwa warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie,

Zakres obowiązków:

  • Montaż i serwis systemów dozujących przepływowych oraz mechaniczno-elektronicznych do zmywarek przemysłowych

  • Realizacja codziennych i tygodniowych zadań wynikających z delegowanych zleceń przez koordynatorów
    o charakterze m.in. serwisów, audytów, szkoleń

  • Regularne raportowanie wykonanych zleceń w systemie.

Wymagania
Wymagania:

  • Wykształcenie średnie (techniczne lub zawodowe)

  • Uprawnienia elektryczne SEP E1 do 1 kV

  • Pracowitość oraz umiejętność organizowania własnej pracy

  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Otwartość oraz umiejętność adaptacji do zmieniających się warunków

  • Chęć uczenia się i poszerzenia swojej wiedzy

  • Dobra znajomość obsługi komputera oraz programu MS Office 365

  • Umiejętność samodzielnego definiowania i rozwiązywania problemów

  • Aktywne prawo jazdy kategorii B

Mile widziane:

  • Doświadczenie w obsłudze oraz naprawie zmywarek przemysłowych

  • Zdolności manualne drobnych napraw hydraulicznych

Oferujemy
W zamian oferujemy:

  • Umowa o pracę

  • Kwartalny system premiowy

  • Program szkoleń (wprowadzające, produktowe, serwisowe)

  • Samochód, telefon komórkowy, komputer

  • Przystąpienie do programu MultiSport

  • Prywatna opieka medyczna

  • Zniżki na firmowe produkty