Nazwa pracodawcy:
JAKMET Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-05

Nr referencyjny:
9249050pra

Miejsce pracy:
Polska, Gdańsk
województwo: pomorskie

Account Manager

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz negocjacje warunków handlowych.

  • Przygotowywanie ofert i realizacja zamówień.

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami.

Wymagania
Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży w branży elektrycznej.

  • Dobra organizacja pracy, samodzielność i umiejętności negocjacyjne.

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy
To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na umowę o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym.

  • Samochód służbowy, laptop, telefon.

  • Możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, szkolenia.