Nazwa pracodawcy:
SERVICE JOBS sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-05

Nr referencyjny:
9248831pra

Miejsce pracy:
Polska, Gdańsk
województwo: pomorskie

Ekspedientka / Sprzedawca

Opis stanowiska
Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub zlecenie (sam decydujesz)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (4450-5000 zł brutto) oraz premie uznaniowe

  • Pakiety medyczne

  • Zniżkę pracowniczą w wysokości 25%

  • Miłą atmosferę w pracy

Wymagania
Wymagamy:

  • Książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęci jej wyrobienia

  • Komunikatywności

  • Umiejętności pracy w grupie

  • Otwartości

  • Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy
Zakres obowiązków:

  • Obsługa klientów zgodnie z najwyższymi standardami

  • Sprzedaż wyrobów cukierniczych i piekarniczych

  • Dbanie o estetyczny wygląd stoiska oraz ekspozycję towarów

  • Przyjmowanie płatności oraz obsługa kasy fiskalnej

  • Utrzymywanie porządku i czystości w miejscu pracy