Nazwa pracodawcy:
Novotel Poznań Malta

Data dodania:
2024-09-05

Nr referencyjny:
9249473pra

Miejsce pracy:
Polska, Poznań
województwo: wielkopolskie

Kierownik Obsługi Pięter (K/M)

Opis stanowiska
Twoja misja

Twoją misją będzie zapewnienie najwyższej jakości usług świadczonych przez dział Obsługi Pięter poprzez zarządzanie zespołem pracowników, przestrzeganie standardów marki, w tym procedur sanitarnych, szkolenie pracowników, identyfikowanie i rozwiązywanie problemów w sposób zapewniający satysfakcję gości i pracowników, kreowanie pozytywnego wizerunku hotelu.

Wymagania

Co chcielibyśmy, abyś wniósł/ wniosła do zespołu

  • Masz doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Rozumiesz oczekiwania gości hotelu dotyczące serwisu dostarczanego przez dział Obsługi Pięter

  • Potrafisz pracować z innymi, motywować zespół i dążyć do osiągnięcia wspólnego celu

  • Potrafisz bardzo dobrze zorganizować zarówno własną pracę, jak i zespołu

  • Samodzielnie rozwiązujesz problemy i podejmujesz decyzje

  • Potrafisz komunikować się z innymi i przekazywać im informację zwrotną

  • Znasz język polski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • Jesteś dyspozycyjny/a

  • Chcesz się rozwijać

  • Jesteś uprawniony/a do pracy na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, odpowiadającej charakterowi stanowiska pracy opisanego w ramach niniejszego ogłoszenia

Oferujemy
Co oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w największej sieci hotelowej

  • premie półroczne, dofinansowanie do wypoczynku i świadczenia świąteczne

  • prywatną opiekę medyczną w Medicover i kartę Multisport

  • spotkania integracyjne

  • obiady pracownicze

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • karty zniżkowe na pobyty w hotelach sieci na całym świecie

  • program poleceń pracowniczych – jeśli zatrudnimy kogoś, kogo polecisz, wynagrodzimy Ci to finansowo