Nazwa pracodawcy:
Bergerat Monnoueyr Sp. z o.o. – Oddział Eneria

Data dodania:
2024-09-05

Nr referencyjny:
9249215pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, ul. Inflancka 4b
województwo: mazowieckie

Projektant Technolog

Opis stanowiska
Opis stanowiska:

  • Opracowanie koncepcji oraz projektów instalacji technologicznych dla agregatów prądotwórczych diesel/gaz – instalacja wentylacji, instalacje odprowadzenia spalin, instalacja paliwowa, instalacje hydrauliczne

  • Aktywna współpraca z zespołami projektowymi przy analizowaniu i powstawaniu dokumentacji projektowej oraz kierownikami realizacji projektów,

  • Udział w krajowych i międzynarodowych koordynacjach projektowych

  • Współpraca z międzynarodowymi firmami projektowymi oraz commissioningowymi,

  • Zaangażowanie i wsparcie zespołu realizacji przy odbiorach i uruchomieniach instalacji,

  • Udział w wyjazdach służbowych dotyczących realizacji projektu,

  • Raportowanie bieżących zadań przełożonemu oraz do Zarządu Spółki

Wymagania
Od idealnego kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego - Mechanika i Budowa Maszyn, Energetyka - Ciepłownictwo, Inżynieria Środowiska – instalacje sanitarne

  • Znajomości czytania i tworzenia branżowego rysunku technicznego - posiadanie uprawnień do projektowania instalacji sanitarnych będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie przy projektowaniu instalacji technologicznych

  • Biegłości w posługiwaniu się oprogramowaniem inżynierskim: AutoCAD 2D (3D będzie dodatkowym atutem), Autodesk Revit będzie dodatkowym atutem

  • Posiadanie uprawnień budowlanych w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych będzie dodatkowym atutem

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację i wymianę korespondencji

  • Dobrej znajomość pakietu MS Office, Office 365,

  • Kreatywności i chęci do podejmowania nowych wyzwań, przy tworzeniu niepowtarzalnych projektów

  • Dokładności, sumienności i skrupulatności w realizacji powierzonych zadań

  • Chęci do aktywnego rozwoju i poszerzania zdobytej już wiedzy

  • Dbałości o jakość i terminowość powierzonych zadań.

Oferujemy
Biuro: Izabelin - Dziekanówek, ul. Modlińska 11

Docelowe biuro: Warszawa, ul. Inflancka 4b

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Premię roczną wypłacaną przed zakończeniem roku kalendarzowego,

  • Bogaty pakiet socjalny – opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do urlopu, fundusz oszczędnościowy, kartę MultiSport, karta lunchowa,

  • Szkolenia branżowe, możliwość rozwoju zawodowego,

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie, w przyjaznym zespole.