Nazwa pracodawcy:
FaktorOne S.A.

Data dodania:
2024-09-05

Nr referencyjny:
9248816pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Regionalny Manager ds. Sprzedaży Faktoringu

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów z segmentu małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP).

  • Budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z Klientami, zrozumienie ich potrzeb i dostosowanie oferty do indywidualnych wymagań.

  • Realizacja indywidualnych celów sprzedażowych poprzez efektywną sprzedaż usług faktoringowych.

  • Prowadzenie negocjacji z Klientami oraz sprawna finalizacja procesu sprzedaży.

  • Inicjowanie i wdrażanie działań proaktywnych mających na celu zwiększenie sprzedaży i rozwój bazy klientów.

  • Współpraca z pośrednikami, w tym z partnerami zewnętrznymi, w celu maksymalizacji wyników sprzedaży.

Wymagania
Nasze wymagania

  • Doskonałe umiejętności interpersonalne oraz zdolność budowania trwałych relacji z Klientami.

  • Umiejętność prowadzenia skutecznych negocjacji i finalizacji umów sprzedażowych.

  • Silna orientacja na realizację celów sprzedażowych oraz umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Proaktywność, samodzielność oraz umiejętność zarządzania swoim czasem i priorytetami.

  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych na terenie regionu.

  • Doświadczenie w sprzedaży usług finansowych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy
To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + system prowizyjny uzależniony od wyników sprzedaży).

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon.

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży finansowej.

  • Szkolenia produktowe i sprzedażowe oraz wsparcie zespołu ekspertów.

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów.

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B.