Nazwa pracodawcy:
Gemini Polska Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-05

Nr referencyjny:
9248816pra

Miejsce pracy:
Polska, Gdańsk
województwo: pomorskie

Specjalista / Specjalistka ds. Technicznych

Opis stanowiska
Twoje zadania:

  • Bieżąca obsługa zgłoszeń w zakresie stanu technicznego lokali użytkowych, instalacji oraz wyposażenia,

  • Współpraca z wykonawcami, zespołem i innymi działami w zakresie usuwania powstałych usterek technicznych,

  • Rozwiązywania problemów technicznych pojawiających się w lokalach oraz w zakresie drobnych prac remontowych i inwestycyjnych,

  • Koordynowanie prac wykonawców, tworzenie harmonogramów przeglądów i serwisów,

  • Kontrola rozliczeń z wykonawcami i akceptacja faktur kosztowych,

  • Dbanie o prawidłowy i terminowy obieg dokumentów zespołu technicznego.

Wymagania
Twoje doświadczenie i umiejętności:

  • Praktyczna, podstawowa wiedza ogólnobudowlana i techniczna w zakresie nieruchomości,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Znajomość pakietu MS Office,

  • Obowiązkowość, samodzielność w organizowaniu pracy,

  • Komunikatywność na wysokim poziomie,

  • Umiejętność współpracy w zespole.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Umowę o pracę,

  • Benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, platforma do nauki języków obcych eTutor,

  • Pracę pełną wyzwań i umożliwiającą zdobycie cennego doświadczenia,

  • Przyjazną atmosferę i wsparcie zgranego zespołu,

  • Program Poleceń Pracowniczych

  • Pracę w Centrali firmy w dobrze skomunikowanej lokalizacji.