Nazwa pracodawcy:
Nowy Styl

Data dodania:
2024-09-05

Nr referencyjny:
9249371pra

Miejsce pracy:
Polska, Jasło
województwo: podkarpackie

Kontakt:

Nowy Styl

Monter / Tapicer / Pakowacz

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • montowanie podzespołów i zespołów elementów w oparciu o schematy konstrukcyjne

lub

  • wykonywanie prac tapicerskich, w tym prac polegających na przygotowaniu elementów do tapicerowania, montażu elementów tapicerowanych

lub

  • kompletowanie i pakowanie wyrobów gotowych, pakowanie półproduktów, obsługa maszyn pakujących

  • sprawdzanie jakości wytworzonych produktów oraz zgodności obsługiwanych procesów z przyjętymi normami

Wymagania
Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy na produkcji

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • zdolności manualne

Oferujemy
Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • proces wdrożenia, umożliwiający poznanie firmy oraz kultury organizacyjnej

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • profesjonalne narzędzia pracy i wsparcie kolegów/koleżanek z działu

  • benefity takie jak: dofinansowanie do kart sportowych, organizacja i dofinansowanie w wysokości od 50% do 90% kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, dodatkowe świadczenia pieniężne w okresie świąt, możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia i opieki medycznej na preferencyjnych warunkach