Nazwa pracodawcy:
Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-05

Nr referencyjny:
9249020pra

Miejsce pracy:
Polska, Częstochowa, ul. Odlewników 20
województwo: śląskie

Pracownik Utrzymania Ruchu – Tokarz – Frezer

Opis stanowiska

  • wykonywanie detali/operacji zgodnie z załączoną dokumentacją lub wzorem na maszynach konwencjonalnych do obróbki skrawaniem (produkcja jednostkowa lub małoseryjna),

  • dobór narzędzi skrawających, mocowań i parametrów skrawania,

  • dokonywanie pomiarów detali i stałe dbanie o utrzymanie ich wymaganej jakości,

  • dbanie o prawidłową eksploatację powierzonych narzędzi i maszyn.

Wymagania

  • wykształcenia min. zawodowego,

  • minimum 2 lat doświadczenia,

  • umiejętności czytania rysunku technicznego,

  • umiejętności posługiwania się urządzeniami pomiarowymi,

  • znajomości obsługi maszyn konwencjonalnych​ do obróbki skrawaniem,

  • dokładności, sumienności i precyzji w wykonywaniu prac,

  • chęci do stałego doskonalenia i zdobywanie nowych doświadczeń.

Oferujemy

  • stabilną umowę o pracę w systemie jednozmianowym,

  • nagrody wynikające z wypracowanego wspólnie zysku,

  • docenienie Twojego doświadczenia zawodowego poprzez nagrody jubileuszowe,

  • pakiet świadczeń socjalnych: wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wypoczynku dzieci i młodzieży, itp.,

  • prywatną opiekę medyczną współfinansowaną przez pracodawcę,

  • atrakcyjne warunki dodatkowego ubezpieczenia na życie,

  • program szkoleń niezbędny do wykonywanych przez Ciebie zadań,

  • program szkoleń rozwojowych,

  • posiłki profilaktyczne w okresie zimowym,

  • współprace z doświadczonymi ekspertami i menedżerami – pasjonatami w swoich obszarach.