Nazwa pracodawcy:
JAKMET Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-05

Nr referencyjny:
9249086pra

Miejsce pracy:
Polska, Osieck, Sobienki 30
województwo: mazowieckie

Technik obróbki CNC

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac zgodnie z dokumentacją techniczną.

  • Obsługa maszyn CNC, w tym pras krawędziowych.

  • Przygotowanie i uruchamianie maszyn numerycznych, samodzielna kontrola wykonywanych prac.

  • Przestrzeganie procedur bezpieczeństwa pracy.

Wymagania
Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn CNC - preferowane.

  • Znajomość rysunku technicznego i używanie narzędzi pomiarowych.

  • Dokładność, zaangażowanie i samodzielność w pracy.

Oferujemy
To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia.

  • Stała umowa o pracę na pełny etat, początkowo z 3-miesięcznym okresem próbnym.

  • Praca w systemie trzech zmian od poniedziałku do piątku.

  • Dostarczamy ubrania robocze i przeprowadzamy przeszkolenia BHP.

  • Wsparcie przy wdrożeniu, praca w nowoczesnym środowisku technologicznym w stabilnej firmie.

  • Grupowe ubezpieczenie na życie.