Nazwa pracodawcy:
Euro Personnel

Data dodania:
2024-09-05

Nr referencyjny:
9249323pra

Miejsce pracy:
Holandia,
województwo: zagranica

Operator linii produkcyjnej

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac produkcyjnych, w tym pakowanie i sortowanie, np. wędlin, sałatek, sosów, produktów wegetariańskich oraz warzyw.

  • Prace magazynowe, w tym przygotowanie produktów do wysyłki.

  • Pielęgnacja upraw w szklarniach i prace polowe.

Wymagania
Wymagania pracodawcy:

  • Motywacja do pracy.

  • Dostępność na minimum 3 miesiące.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • Stawka od 14.77 euro brutto/godzinę.

  • Legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców w Holandii.

  • Ubezpieczenie, dodatki urlopowe i za pracę zmianową, zakwaterowanie.

  • Organizowane codzienne dojazdy do miejsca pracy.

  • Wsparcie koordynatora mówiącego po polsku.

  • Cotygodniowe wypłaty.

  • Możliwość wyjazdu z grupą znajomych.

  • Elastyczne terminy wyjazdów.