Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ

Data dodania:
2024-09-05

Nr referencyjny:
9248690pra

Miejsce pracy:
Polska, Mińsk Mazowiecki
województwo: mazowieckie

Opiekun działu mięsno - wędliniarskiego

Opis stanowiska
Twoje główne zadania:

  • koordynowanie pracą działu i opracowywanie grafików pracy

  • współpraca przy składaniu zamówień na produkty działu mięsno-wędliniarskiego

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów zgodnie ze standardami firmy

  • dbałość właściwą ekspozycję towarów - mięso, wędliny, sery itp.

  • zarządzanie aktywną sprzedażą produktów działu

  • monitorowanie terminów przydatności do spożycia

  • dbałość o porządek i czystość na stanowisku pracy

Wymagania
Oczekujemy od Ciebie:

  • doświadczenia w pracy w obszarze sprzedaży produktów mięso, wędliny, sery itp.

  • komunikatywności, umiejętności budowania pozytywnych relacji z Klientami oraz reagowania w trudnych sytuacjach

  • umiejętności skutecznego koordynowania pracy zespołu

  • dyspozycyjności i zaangażowania w rzetelne realizowanie przydzielonych zadań

  • aktualnych badań do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowości ich sprawnego uzupełnienia)

Oferujemy
Oferujemy Ci:

  • umowę o pracę i wynagrodzenie zawsze na czas

  • premie sprzedażowe dla Pracowników działu mięsno - wędliniarskiego

  • talony na święta

  • prywatną opiekę medyczną dla Pracowników i ich rodzin

  • ubezpieczenie na życie

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie z realną możliwością rozwoju zawodowego i awansu